T-Band Yenilendi
incele Yeni Ürünler daha fazla çeşit...
T-Band Yenilendi

T-BAND, ülkemizde mevcut bulunan, kalitesi yetersiz bileklikler ve kol bantlarına bir alternatif oluşturma maksadıyla 2006 senesinde kurulmuştur. Kurumsal imajını yenileyen, her sektörün kol bantları ile ilgili istek ve şikâyetlerini dikkate alarak değerlendiren T-BAND ekibi, silikon bilekliklerin farklı kullanım alanlarını dikkate alarak birçok firmanın silikon bileklik kullanımını tercih etmesini sağlamıştır. Profesyonel yaklaşımı ve yenilenen kurumsal firma yapısı ile T-BAND ekibi müşteri destek departmanı sayesinde her türlü istek ve şikayetlere cevap vererek bu alanda ülkemizde mevcut olmayan satış sonrası destek zihniyetiyle farklılık yaratmıştır.

Silikon bileklik pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan mikrop barındırmaz ve anti-bakteriyeldir, bu nedenle birçok kez kullanılabilir. Kullandığımız ileri teknoloji ve özel malzemelerimiz kalitemizi arttırırken uygun fiyat politikamız firmamızı sektörün lider firması haline getirmiştir.

Birbirinden farklı renk, boy ve baskı çeşidiyle size özel tasarımlar sunuyoruz.

TERMAL Bileklik
İncele T-Band Termal Bileklik
T-Medi | Termal Bileklikler

Sağlık sektöründe kullanım amaçlı bilekler üzerinde uzmanlaşmak adına T-Band tarafından kurulan T-Medi, Termal Bilekliklerde ve Hasta Kimlik Tanımlamaları’nda size en uygun çözümleri sunmaktadır.

T-Medi ile çalışmaya başladığınız takdirde hiç olmadığı kadar kaliteli ve kurumunuza en uygun ürün yada ürünleri seçmiş olacaksınız.

T-Medi.com | Medikal Bileklikler
Çocuklarımız için T-Miny
İncele
Geniş ürün yelpazesiyle çocukların beğenisini kazanan bileklikler

2006 yılında kurulan T-Grup’un markalarından biri olan T-Miny çocukları kaybolma riskinden ve karşılaşabileceği tehlikelerden korumak amacıyla ebeveynlerin güvenini sağlamak üzere geliştirilmiştir.

T-Miny çocuk kol bantları, kaybolan bir çocuğun herhangi bir yetişkin tarafından kimliğinin tespit edilmesine ve ailesine teslim edilmesine olanak sağlar.

Türkiye’de her yıl yaklaşık olarak 6.000 çocuk, üstelik %67’si ailesinin yanındayken kaybolmaktadır. Kaybolan küçük yaştaki çocukların, zihinsel özürlü çocukların bulunduklarında kendilerini ifade edemediklerinden dolayı kimlikleri tespit edilememekte ve yakınlarına ulaşmada büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu yüzden gelişmiş ülkelerde ana okullarında, okul gezilerinde, yaz okullarında, kamplarda kullanılan çocuk kol bantlarının ülkemizde de kullanılması son yıllarda kaçınılmaz olmuştur.

Çocuklarımız için T-Miny Çocuk Bileklikleri
T-MEDİ
incele Hasta Kimlik Tanımlamaları
T-Medi! Hasta Kimlik Tanımlamaları

Sağlık sektöründe kullanım amaçlı silikon bilekler üzerinde uzmanlaşmak adına T-Band tarafından kurulan T-Medi, Hasta Kimlik Tanımlamaları’nda size en uygun çözümü sunmaktadır.

T-Medi ile çalışmaya başladığınız takdirde hiç olmadığı kadar kaliteli ve kurumunuza en uygun ürün yada ürünleri seçmiş olacaksınız.

T-Medi.com | Medikal Bileklikler
Ledli Bileklik
incele T-ledli
Ledli Bileklik

Sektöründe yıllardır lider olan T-Band markamız ile Türkiye’de bir ilke imza atarak bileklik kullanımında ihtiyaca yönelik bir ilki daha gerçekleştirdik.

Dünyada oldukça ilgi gören Ledli Bileklik artık T-Band markamız tarafından led pulse temsilciliği ve ülkemizde resmi tek yetkili olarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Gelecek daha birçok yeniliğe beraber sahip olmak adına T-Band Ledli Bilekliklerimiz ile sizlerleyiz.

T-Ledli.com | Ledli Bileklikler
Üst